Перейти до основного вмісту
Background

Новини

РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП 2020/2021

Різдвяний вертеп в нашому Санктуарії вже традиційно, багато років поспіль, притягує мешканців Кам'янця-Подільського і не тільки. Це наше сповідування віри в те, що Бог став Людиною, що Син Божий прийняв людське тіло від Діви Марії та народився у Вифлеємі для нашого спасіння.

читати далі
Новини

КОЛЯДА ВДОМА 2020/2021 (перебіг)

У будинку (квартирі) слід підготувати стіл, накритий білою скатертиною, на яку ставимо хрест, запалені свічки, посудину з освяченою водою та Святе Письмо.  Якщо в будинку немає кропила, можна заздалегідь підготувати невелику ялинкову гілочку. У теперішній ситуації обов'язки священика, який відвідує родини та провадить спільну молитву в домі, беруть на себе батьки.

читати далі
Новини

Коляда

Цього року, у зв'язку з пандемією коляда буде мати інший вигляд. Священник не буде відвідувати  та освячувати домівок. Натомість, у визначені дати будуть відправлені Служби Божі в намірах жителів вулиць нашої парафії. Порядок визначених дат та вулиць можна буде прочитати у «Парафіяльному бюлетені»  та на парафіяльному сайті.

читати далі
Новини

Вертеп в будові - 3 неділя Адвенту

Ось наш різдвяний вертеп продовжує "рости". Вже основні конструкції готові. Дяка чоловікам! Праці ще вистачить для всіх, які бажають долучитися до діла.  (Фото зробив я сьогодні - у третю неділю Адвенту - 13.12.2020)

читати далі
Новини

Святий Миколай - 6 грудня - прийшов до наших дітей

Батьки разом з с. Анною зорганізували для дітей Св. Миколая. Згідно з традицією прийшов він несподівано (навіть для священника) та роздав усім чемним діточкам солодкі подарунки.

читати далі