Перейти до основного вмісту
Background

Новини

Новини

ПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Щиро запрошуємо до Тиврова спільно відзначити другий Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ столітті, що відбудеться 5 вересня 2020 року. Програма урочистості: 11:00 – Євхаристія, 13:00 – Хресна дорога в намірі покликань у Меморіалі мучеників за віру

читати далі

2 липня - Відпуст у Матері Божої Тинянської

2 липня - старе свято Матері Божої. В селі Тинна знаходиться Санктуарій Матері Божої, що Її звуть "Лицарською". Там молилися війська Яна ІІІ Собеського перед баталією з Турками. Споконвіків приходили сюди прочани, щоб виблагати в Матері Божої чисельні ласки. Також і в цьому році прийшли і приїхали паломники до Матері Божої, хоча з огляду на карантин не було їх багато. Мати Божа Тиннянська - молись за нас!

читати далі
Новини

РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ НАРЕЧЕНИХ І НОВООДРУЖЕНИХ

Підготовка до зрілого переживання любові у Таїнстві Подружжя в наш час є однією з найбільш невідкладних потреб. Тому заохочуємо молодих людей, які серйозно ставляться до Таїнства Подружжя, та тих, які щойно розпочали подружнє життя, взяти участь в цих реколекціях.

читати далі

Відпустова урочистість Пресвятого Серця Ісуса - 19 червня 2020

Урочистість Пресвятого Серця Ісуса була в цьому році особлива, з огляду на умови карантину. Щоб уникнути зайвого скупчення людей настоятель – о. Мартін вирішив, що в день свята будуть відправлені додаткові ранкові Святі Меси. Вечірню літургію очолив Єпископ ординарій Кам’янець-подільської дієцезії Леон Дубравський. Проповідь до згромадженого Божого Народу промовив Єпископ Ян Нємєц.

читати далі
Новини

Травневі набоженства - о 17.30

В травні запрошуємо на травневі молебні і спів Літанії Лоретанської о 17.30. Звичайно, доки триває карантин, стараймось єднатися вдома через Інтернет, тому що в храмі не може бути більше 10 осіб.

читати далі
Новини

Порядок трансляцій

Заохочуємо єднатися з нами через транслацію на нашому каналі youtube: youtube.com/c/СанктуарійСерцяІсуса Порядок трансляцій: Великий Четвер: - Меса Господньої Вечері - 18.00 Велика П'ятниця: - Хресна Дорога - 15.00 - Літургія Господніх Страстей - 18.00 Свята Ніч: - Пасхальна Вігілія - 21.00 Неділя Господнього Воскресіння: - 8.00 - польською мовою - 10.00 - українською мовою - 12.00 - українською мовою - 18.00 - українською мовою Початок передачі за півгодини до початку літургії.

читати далі