Перейти до основного вмісту
Background

Новини

Новини

Травневі набоженства - о 17.30

В травні запрошуємо на травневі молебні і спів Літанії Лоретанської о 17.30. Звичайно, доки триває карантин, стараймось єднатися вдома через Інтернет, тому що в храмі не може бути більше 10 осіб.

читати далі
Новини

Порядок трансляцій

Заохочуємо єднатися з нами через транслацію на нашому каналі youtube: youtube.com/c/СанктуарійСерцяІсуса Порядок трансляцій: Великий Четвер: - Меса Господньої Вечері - 18.00 Велика П'ятниця: - Хресна Дорога - 15.00 - Літургія Господніх Страстей - 18.00 Свята Ніч: - Пасхальна Вігілія - 21.00 Неділя Господнього Воскресіння: - 8.00 - польською мовою - 10.00 - українською мовою - 12.00 - українською мовою - 18.00 - українською мовою Початок передачі за півгодини до початку літургії.

читати далі
Новини

Пропозиції творчо пережити Святе Пасхальне Тридення 2020р.

По причині карантину цього року у святкуванні Святого Пасхального Тридення можуть брати участь лише особи призначені для підготовки літургії. Заохочуємо єднатися з нами через транслацію на нашому каналі youtube: youtube.com/c/СанктуарійСерцяІсуса Просимо приготувати в дома вівтарик (хрест, дві свічки, якщо є образок Тайної Вечері, сімейний пасхал, на Великдень образок Воскреслого Ісуса та квіти). Біля нього збиратись на сімейну молитву та єднатись з молитвою Церкви.  Можна також використати пропозиції:

читати далі
Новини

Вербна Неділя у час епідемії

Виконуючи заповідь любові до ближнього вже два тижні залишаємося вдома. З тіеї ж причини не більше 10 осіб можуть бути одночасно в церкві. Таким чином ми будемо переживати наступні дні та тижні, в тому числі Вербну Неділю, Страсний Тиждень, Святе Тридення та Великдень. Тому власне заохочуємо Вербну Неділю пережити як наведено нижче

читати далі
Новини

Лист єпископа на Великий Тиждень

Переживаємо важкий час, але це час благодаті, тому закликаємо вас пережити його у глибокому зосереджені з великою покорою та любов’ю до Бога і ближнього. Усі зовнішні обставини, небезпека зараження та навіть загроза смерті, можуть допомогти кожному з нас більше відкритись на дар спасіння, які будемо переживати під час зустрічі з Ісусом Христом, Правдивою Любов’ю, Який віддав себе на страждання і смерть заради нашого спасіння.  Більшість з вас не зможуть бути присутніми фізично на Літургії у храмі, але Христос прийде до вас, і якщо ви відкриєте ваші серця, Він наповнить їх миром і життям, яке н...

читати далі
Новини

ЗВЕРНЕННЯ НУНЦІЯ У СПРАВІ МОЛИТВИ ЗІ СВЯТІШИМ ОТЦЕМ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАНДЕМІЇ

Папа Франциск буде молитися про припинення пандемії коронавірусу 27 березня - в п'ятницю - о 19.00 за Київським часом. Приєднуймось до цієї молитви в наших серцях.

читати далі