Перейти до основного вмісту
Background

Новини

Фільм про Почет Трьох Царів 2020

Фільм про Почет Трьох Царів

читати далі

Почет Трьох Царів пройшов вулицями міста

У неділю 5 січня 2020 року у Кам’янці-Подільському відбулася урочиста хода «Почет трьох царів» з нагоди урочистості Богоявлення. Традиційно хода розпочалася від  Кафедрального костелу святих Апостолів Петра і Павла і попрямувала до Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса, де розташований унікальний живий вертеп. 

читати далі

Вифлеємський вертеп 2019

Такого різдвяного вертепу як в нас немає по усій Україні. Декілька років тому назад наш вертеп визнаний був найбільшим вертепом в нашій державі. Пишаємось таким величним званням, продовжуємо конструювати наш вертеп. А все ж таки не про вертеп річ йде, а про зміцнення віри в Ісуса Сина Божого.

читати далі

30 років Польського Культурно-Освітнього Товариства ім. Юзефа Ролле у Кам'янці-Подільському

11.11.2019 р - в свято Дня Незалежності Польщі Польське Культурно-Освітнє Товариство ім. Юзефа Ролле в Кам'янець-Подільському святкувало свій Ювілей 30-річчя існування і діяльності.

читати далі
Новини

"Тримайся того, чого ти навчився" - реколеції на добрий початок

Програма реколеції (20-23 жовтня 2019): - у неділю - під час усіх Святих Мес. Після вечірньої Меси зустріч з молоддю; - у понеділок, вівторок і середу - під час вечірніх Служб Божих. Після вечірніх Сл.Божих особливо запрошуємо у понеділок - чоловіків, у вівторок - усі закохані та подружні пари, у середу - жінок.

читати далі

Привітання нового настоятеля - 29.09.2019

Новий настоятель - о. Марцін Сенк (ks. Marcin Sęk) народився у 1979 р. в Польщі. В 2000 році вступив до Товариства Христового для емігрантів - чернечого ордену отців христусовців (Societas Christi pro Emigrantibus).

читати далі