Перейти до основного вмісту
Background

2 липня - Відпуст у Матері Божої Тинянської

2 липня - Відпуст у Матері Божої Тинянської

Літо принесло до нас по справжньому спекотні дні. Але це не перешкоджає вірним християнам в молитві. 2 липня, вже багато століть поспіль, приходять прочани до Санктуарію Матері Божої Тиннянської, яке розташоване на півдорозі між Кам’янцем Подільським і Ярмолинцями. В цьому році паломників було значно менше з причини коронавірусу. Люди воліють залишатися вдома. Також не було молоді, яка звичайно приходила на відпуст до Матінки Божої з Летичівським паломництвом. До Летичева йдуть лише 10 осіб, тому що на стільки дозволяють правила карантину. Ще декілька слів про відпуст. Службу Божу очолив Єпископ Ян Нємєц. Він також сказав проповідь, пояснюючи значення Божого Слова про відвідини Марією святої Єлізавети. Між іншим Єпископ наголосив на тому, що слова «Тими днями» скеровують думку на сучасне переживання відвідин Марії. Вона приходить до нас  «Тими днями» і приносить Ісуса. Це в наших серцях має бути Захарія, Єлизавета та св. Йоан Предтеча. Ім’я Захарія можна перекласти, як «Бог пам’ятає», Єлизавета – «захоплена Богом». Нам слід усвідомити правду, що Бог завжди пам’ятає про нас, ніколи не «забув», ніколи не відкидає. Тому Він очікує, що наші серця будуть захоплені Богом і відкриються на Його благодать. Ім’я Йоан означає саме «Благодать Бога».

Місцеві парафіяни, як завжди, гарно приготували храм та прийняли гостей. Отець Віталій Слободян – пасіоніст, настоятель парафії подякував усім за приїзд. Матір Божа Тиннянська, яку також називають «Лицарською» завжди приймає кожного прочанина у Свої материнські обійми.

Накінець хочу підкреслити, що різні паломники прибули на відпуст. Між іншими пан Владислав Загуровський, який щорік приїздить на велосипеді з Городка (20 км), також і цьогоріч не побоявся спеки. Пану Владиславу скоро виповниться 82 роки! Його любов до Матінки Божої додає йому сил. Скажу вам чесно, я був під враженням! Фото пана Владислава з його транспортним засобом знайдете в фотогалереї. Пане Владиславе! Многая літа! Sto lat, zdrowia, pomyślności i błogosławieństwa Bożego!

Під час відпусту всі вірні особливо за заступництвом Матері Божої молилися про припинення пандемії коронавірусу в Україні та в усьому світі. Парафіяни з нашого Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса також приїхали до Тинни, щоб в свято Матері Божої Ягідної поклонитися Богородиці, Лицарської Пані.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО НАШОЇ ФОТОГАЛЕРЕЇ ПОДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ СВІТЛИН З ВІДПУСТУ В ТИННі