Перейти до основного вмісту
Background

Чекаючи на Слово. Вступ

Чекаючи на Слово.  Вступ

Чекаючи на Слово. Вступ

Ось уже пройшов перший тиждень Адвенту. 

Щодня о 06.15 запалюється світло у вікнах нашого Санктуарію. Свій робочий день парафіяни розпочинають з молитви "Години на честь Божої Матері". О 06.45 - розпочинаються Рорати.

Цього року Роратні Служби Божі особливі. На кожній з таких Служб відбувається знайомство з кимось зі святих.

Усі дороги ведуть до Ісуса. І діяльність святих є добрим прикладом, який підтверджує ці слова. Пропонуємо і нашим читачам познайомитися зі святими, які вважаються покровителями медіасфери, видавничої справи та літературних кіл. Крім того, є кілька осіб, які Церква ще офіційно не визнала святими, але віримо, що приклад їхнього життя підтверджує їхнє прагнення нести Євангеліє та поширювати Божу любов за допомогою сучасних засобів комунікації.

Нехай вони спонукають нас до пошуків наших власних засобів, через які розповідатимемо нашим рідним, друзям та знайомим ( а може і цілому світові) про те, як сильно Бог любить людину та прагне її вічного щастя.

З нагоди ювілею – 20-річчя від дня заснування Католицького Медіа-Центру та 10-річчя Телебачення Віковічного Слова в Україні (EWTN) хочемо представити святих, які особливим чином надихають нас та опікуються нашим служінням.