Перейти до основного вмісту
Background

Перегринація (відвідини) Ікони Святого Сімейства з нагоди Року Сім'ї

Перегринація (відвідини) Ікони Святого Сімейства з нагоди Року Сім'ї

Образ Св. Сімейства

Все розпочалося ще в суботу, коли чоловіки з нашого Санктуарію поїхали в маленьке містечко Гнівань (20 км від Вінниці), де єпископ Леон заснував Санктуарій Святого Йосифа і благословив ікони Св. Сімейства, щоб священики разом з парафіянами повезли їх до своїх спільнот.

Перегринація ікони Св. Сімейства є одним з важливих пунктів святкування Року Святості Подружжя та Сім'ї в Україні. З Кам'янця до Гніваня поїхала гарна група 25 чоловіків. Вшановуючи Св. Йосифа підкреслюємо важливе покликання чоловіків у формуванні світу та родини. 

В неділю на Службі Божої о 10 годині (Парафіяльна "Сума") ікону було урочисто впроваджено до нашого костелу. В проповіді настоятель о. Христофор Кіцка підкреслив вартість християнського подружжя. Після Меси ікону було перенесено в ніжній храм, де декілька годин відбувалася Адорація Святої Родини через вшанування ікони. Кожна родина, котра прийме Святу Родину до свого дому отримає спеціяльно приготовлений образок - пам'ятку відвідин ікони Св. Родини. З початку ікона мандруватиме до родин тих братів і сестер, які належать до молитовних груп. Потім перегринацію буде продовжено до всіх бажаючих. Сподіваємось, що відвідини ікони Св. Сімейства Ісуса, Марії і Йосифа принесе потокі благодаті для подружжів та сімей.

Запрошуємо до нашої фотогалереї в закладці "парафія", де можна подивитися більше світлин з цієї події.