Перейти до основного вмісту
Background

РЕКОЛЕКЦІЇ ЛЕГІОНУ МАРІЇ В ГОРОДКУ ПОДІЛЬСЬКОМУ 2020.02.28-29

РЕКОЛЕКЦІЇ ЛЕГІОНУ МАРІЇ В ГОРОДКУ ПОДІЛЬСЬКОМУ 2020.02.28-29

28-29.02.2020 Кам’янець-Подільський Коміціум Легіону Марії, який діє при нашому Санктуарії, організував в Інституті Богословських Наук в м. Городку (Хмельницької обл.) щорічні реколекції для своїх членів. До Городка приїхали приблизно 50 осіб: з Кам’янця-Подільського, Мукши Китайгородської, Слобідки Рахнівської, Мушкутинців. Не бракувало, звичайно, легіонерів з  Городка.
Тема духовних конференції: «Марія - Мати Слова, легіонер - слуга Слова». Конференції виголосив о. Ярослав Гіжицький. У своєму слові про Матір Божу, легіонерів та Святе Письмо він наголосив, що Посібник Легіону дуже часто посилається на Біблійні тексти. Також особа засновника – Френка Даффа, його захоплення Божим Словом має бути взірцем для кожного легіонера.  
2020 рік у Католицькій Церкві є присвячений Святому Письму, тому так важливо дивитись на Марію та на Її любов до Божого Слова. Найвищим покликанням Пречистої Діви було те, що Бог вибрав Її на Матір Слова – Ісуса Христа. Християни, дивлячись на Богоматір, повинні всебічно служити Слову, читати Святе Письмо і нести Добру Новину звичайним людям.
Всі учасники реколекцій молилися разом і дякували Богу за дар 25-річчя першого президіуму Легіону Марії в Кам’янці Подільському, а також за майбутній ювілей 100-річчя заснування Легіону Марії в Ірландії (ювілей буде відзначатись в 2021 році).
Чимало присутніх легіонерів вперше побували в м. Городку і були дуже задоволені дивлячись на умови, в яких вивчають богослов’я студенти Інституту. Нам пощастило, що в цьому колишньому монастирі сестер Шариток ми могли провести наші духовні вправи. Другого дня реколекцій, в суботу, на декілька годин до нас долучився о. Андрій, вікарний священик з Городка. Він  проголосив проповідь на Святій Месі про потребу Божого Слова в житті легіонерів, а також закликав до того, щоб не бути байдужими на зло, яке нас звідусіль оточує. Особливо підкреслив роль матерів та бабусь в родинах, в яких діти живуть невінчані, без Таїнства шлюбу.
Реколекції були дуже вдалими, як завжди під покровом Пресвятої Діви Марії. Тепер вже чекаємо на Ацієс, а потім на Школу Легіону Марії, яка відбудеться в Летичеві з 25 по 28 червня.