Перейти до основного вмісту
Background

"Тримайся того, чого ти навчився" - реколеції на добрий початок

"Тримайся того, чого ти навчився" - реколеції на добрий початок

"Тримайся того, чого ти навчився" - реколеції на добрий початок

Вже минуло два тижні, з того часу як я приїхав у Кам'янець. Бог дав нам один одного і дозволив нам розпочати подорож дорогами віри. У цій подорожі ми будемо взаємно потребувати один одного. Поодинці не вдасться досягти жодної великої вершини. А ми хочемо досягти вершини, ми хочемо підніматись по горі святості, хочемо «досягати до Бога». У цьому підйомі, під час нашої подорожі, нам доведеться покладатися один на одного, довіряти один одному. Ось чому нам потрібно познайомитися ближче.
Я хотів би, щоб ми познайомилися під час реколецій, які ми переживемо разом. Запрошую кожного з вас на реколеції "на добрий початок" нашої спільної подорожі.

Високо в Альпах є рельєф, на якому зображений Христос. Незвичайний рельєф. Ісус оперезаний мотузкою призначеною для альпінізму, один кінець якої вільно висить. Збоку на стіні є надписи французькою та італійською мовами: "Якби всі люди на землі хотіли б подати руку..." Це прекрасний символ однієї з найбільших таємниць нашої подорожі до неба. Якби ми могли подати руку і схопити мотузку, яку нам дає Христос...

Запрошую на реколеції. Ми спробуємо схопити цю мотузку.
отец Marcin Sęk


Програма реколеції (20-23 жовтня 2019):
- у неділю - під час усіх Святих Мес. Після вечірньої Меси зустріч з молоддю;
- у понеділок, вівторок і середу - під час вечірніх Служб Божих.
Після вечірніх Сл.Божих особливо запрошуємо у понеділок - чоловіків, у вівторок - усі закохані та подружні пари, у середу - жінок.