Перейти до основного вмісту
Background

Відпуст

Велопаломництво до парафії Св. Миколая в с. Смотрич 09.05.2019

09.05.2019 відбулося велосипедне паломництво із Кам.-Под. до парафії в Смотричі. Дорога була чудова, сонячна погода, але найважливіші були щирі серця, думкі підесені до Бога в молитві за родини, за Україну, за Церкву у світі. Св. Миколай без сумніву також їздив би на велосипеді. З неба дививя на нас та благословив безпечну дорогу.

читати далі

Відпуст Св. Станіслава в Слобідці Рахнівецькій 08.05.2019

8 травня 2019, Слобідка Рахнівська (Рахнівецька) - відпуст Св. Станіслава єпископа та мученика. Очолив концелебру о. Володимир з станції Дунаївці, проповідь сказав о. Юрій (пасіоніст із Смотричі). Спільнотою опікується о. Віктор Абельмазов - христусовець. Парафію обслуговують христусовці із Санктуарію Пр. Серця Ісуса в Кам'янці-Подільському.

читати далі

Відпуст Матері Божої Летичівської 06 липня 2018

Як щоріч в Санктуарії Матері Божої Летичівської, що у нашій дієцезії, зібралися прочани та чисельні гості на відпустове свято. Прийшли паломництва з Кам'янця-Подільського, Томашполя, велопаломництво із Шаргороду. Були також і наші парафіяни.

читати далі
Новини

Відпуст Святих Апостолів Петра і Павла у кафедральному храмі

Кафедральний храм в Кам'янець-Подільському відзначав дві важливі події: 28 червня - річниця освячення святині (у цей день Єпископ Леон Дубравський святкував 20 річницю єпископських свячень) і 29 червня - відпуст Святих Апостолів Петра і Павла

читати далі

Відпуст Народження Св. Йоана Христителя в Слобідці Гуменецькій

Слобідка Гуменецька це парафія, яку обслуговують священики христусовці із Санктуарію Пресв. Серця Ісуса в Кам'янці-Подільському. 23 червня спільнота католицька Слобідкі святкувала відпуст св. Йоана Христителя. Св. Месу очолив Єпископ Ян Нємєц.

читати далі

Парафіяльне Свято - Фестин Пресвятого Серця Ісуса - 10.06.2018

Святкування радості Пресвятого Серця Ісуса у Санктуарії триває 3 дні. Святкова Євхаристія це головна подія відпусту. Потім день для хворих - субота. Найгучнішим днем свята є неділя в яку з 15.00 відбувається Парафіяльне Свято - "Фестин" або фієста!

читати далі