Перейти до основного вмісту
Background

Відпуст

Відпуст Матері Божої Летичівської 06 липня 2018

Як щоріч в Санктуарії Матері Божої Летичівської, що у нашій дієцезії, зібралися прочани та чисельні гості на відпустове свято. Прийшли паломництва з Кам'янця-Подільського, Томашполя, велопаломництво із Шаргороду. Були також і наші парафіяни.

читати далі
Новини

Відпуст Святих Апостолів Петра і Павла у кафедральному храмі

Кафедральний храм в Кам'янець-Подільському відзначав дві важливі події: 28 червня - річниця освячення святині (у цей день Єпископ Леон Дубравський святкував 20 річницю єпископських свячень) і 29 червня - відпуст Святих Апостолів Петра і Павла

читати далі

Відпуст Народження Св. Йоана Христителя в Слобідці Гуменецькій

Слобідка Гуменецька це парафія, яку обслуговують священики христусовці із Санктуарію Пресв. Серця Ісуса в Кам'янці-Подільському. 23 червня спільнота католицька Слобідкі святкувала відпуст св. Йоана Христителя. Св. Месу очолив Єпископ Ян Нємєц.

читати далі

Парафіяльне Свято - Фестин Пресвятого Серця Ісуса - 10.06.2018

Святкування радості Пресвятого Серця Ісуса у Санктуарії триває 3 дні. Святкова Євхаристія це головна подія відпусту. Потім день для хворих - субота. Найгучнішим днем свята є неділя в яку з 15.00 відбувається Парафіяльне Свято - "Фестин" або фієста!

читати далі

Відпуст у сусідів - Рудка, пар. Доброго Пастиря

В неділю Доброго Пастиря парафія в Рудці святкувала свій відпуст. В тамешньому костьолі працюють отці пасіоністи зі Смотрича. Парафія знаходиться близько 30 км від Кам'янця в сторону Хмельницького. 

читати далі