Перейти до основного вмісту
Background

Вифлеємський вертеп 2019

Вифлеємський вертеп 2019

Рік 2019 не став винятком. Також й в цьому році наші чудові чоловіки збудували величний вертеп на славу Божу. В центральній частині розташована Свята Родина, фігури розміром з людиною. Поруч рухаються на спеціальному пристрої пастухи. Не бракує фігур овець, верблюда, царів, тощо. На окрему частину вертепу складаються українська хата зі справжньою самопрядкою і вишитими рушниками. Біля хати козак в печі хліб пече а млин працьовито зерно на борошно меле. Там колядки і щедрівки розігрівають серце, виспівуючи славу Новонародженого. По ту сторону шопки дивовижна частина, біля якої не проходить байдуже ні одна дитина. Це живі тваринки, які також прийшли поклонитися Дитятку та Його Матері. В цьому році є коза, вівця, кури, качки і білесенька гуска. Яка ж радість козу яблуком нагодувати і качці хлібця підкинути!

До вертепу люди приходять цілими родинами. Можна з дитиною на сані сісти, що їх тягне олень світляний, або на воза залізти, до якого кінь причеплений. 

Нова радість стала, яка не бувала! Над вертепом звізда ясна увесь світ осіяла. Де Христос родився, з Діви воплотився, як чоловік пеленами убого повився. 

Христос родився! Славімо Його!

/запрошуємо подивитися нашу фотогалерею - закладка "парафія"/