Перейти до основного вмісту
Background

Всеукраїнський Конгрес Сімей. 22.09.2019

Всеукраїнський Конгрес Сімей. 22.09.2019

В процесії, яка попереджувала Літургію, усі вірні затримувались біля 4 стоянь, де єпископи проголошували своє слово і благословляли Пресвятими Дарами. 

Урочисту Месу на завершення Конгресу перед будинком Вінницької обласної державної адміністрації очолив папський нунцій, архієпископ Клаудіо Гуджеротті. Серед зібраних вірних було дуже багато молодих родин з дітьми. Всі католики прийшли засвідчити про те, що християнська родина є для сучасного світу єдиним порятунком. "Сім'я сильна Богом" - так звучало основне гасло Конгресу. В своєї проповіді архієпископ нунцій наголошував на тому, що саме радість сімейної любові і прагнення Бога є найкращим укріпленням родин. Він заохотив зібраних прочитати енцикліку папи Франциська "Аморіс Летіціє" про радість любові християнської сім'їю Серед різних небезпек сучасної родини в Україні архієпископ назвав ті, які є спадщиною попередньої системи, а саме проблеми з відкритостю на інших членів родини, з підозрілостю. Дивлячись позитивно на гідність християнських родин нунцій підкреслив роль батька і матері в родині. Він сказав, що хотів би поцілувати з пошаною руки усіх матерів, які знаходились на площі. 

З нашої парафії майже 100 чоловік поїхали до Вінниці. (це десята частина нашої спільноти!!!). Дякуєм Богу за спільно проведений час, за чудову молитву, за наші найкращі у світі родини,

о.Я.Г.

Запрошуємо подивитися більше фотографії в Галереї (закладка Парафія)