Перейти до основного вмісту
Background

ЗВЕРНЕННЯ НУНЦІЯ У СПРАВІ МОЛИТВИ ЗІ СВЯТІШИМ ОТЦЕМ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАНДЕМІЇ

ЗВЕРНЕННЯ НУНЦІЯ У СПРАВІ МОЛИТВИ ЗІ СВЯТІШИМ ОТЦЕМ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАНДЕМІЇ

ЗВЕРНЕННЯ НУНЦІЯ У СПРАВІ МОЛИТВИ ЗІ СВЯТІШИМ ОТЦЕМ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАНДЕМІЇ

Апостольська Нунціатура в Україні

Київ. 25 березня 2020 року
N. 2322/20/3.2 

Ваше Високопреосвященство / Преосвященство.

У ці дні випробувань для людства, Святіший Отець Франциск запрошує католиків усього світу духовио об'єднатися у молитві з ним в наступну п'ятницю 27 березня, о 18:00 годині за римським часом (19:00 за київським часом).
Папа головуватиме під час молитви на порожній площі Базиліки Святого Петра. Буде проголошено Слово Боже, занесені молитви та нередбачається адорація Пресвятого Таїнства, яким на закінчення Понтифік уділить Благословення Urbi et Orbi, до якого буде приєднана можливість отримання повного відпусту, відповідно до умов передбачених нещодавнім указом Апостольської Пенітенціарії.
Молитва Святішого Отця буде транслюватися в "Mondovisione" та її буде можливо оглядати у прямому ефірі на веб-сайті Vatican News (https://www.vaticannews.va).
Прошу Ваше Впсокопреосвяшенство / Преосвященство, використовуючи всі наявні в Вашому розпорядженні засоби комунікації, максимально поширити цю інформацію серед віруючих католиків і християн інших конфесій, щоб вони могли приєднатися у цей час згідно з побажаннями Святішого Отця, який сказав: «На пандемію вірусу ми хочемо відповісти загальною молитвою, співчуттям та ніжностю».
Дякуючи Вам за Вашу цінну співпрацю, охоче користуюсь нагодою, щоб поновити Вам свою глибоку повагу широ відданий.

Вашому Високопреосвященству/Преосвященству
 
Архієпископ Кдаудіо Ґуджеротті Апостольський Нунцій в Україні