Перейти до основного вмісту
Background

Парафіяльні оголошення

І Неділя Адвенту

1. Розпочинаємо період Адвенту. Цей період є часом підготовки до урочистості Різдва Божого Сина. Адвент стає часом набожного та радісного очікування.

2. Запрошуємо на Рорати, щоденно (з понеділка по суботу) о 6.45: в понеділок, середу та п'ятницю з особливою участю дітей. Просимо приносити із собою символ очікування на Христа — свічі та лампадки. Годинки до Матері Божої перед Роратами о 6.15.

3.  У часі Адвенту також нема Служб Божих о 8.00 (у вівторки та п'ятниці). 

4. Цього тижня І Четвер та І П'ятниця місяця. Сповідь з 17.00. В період Адвенту  Служби Божої для дітей немає, запрошуємо дітей на Рорати.

5. Сьогодні благословляємо оплатки на різдвяний стіл. Оплаток та свічку до різдвяного столу  можна придбати у нашому магазинчику.

6. Наступної неділі, 8 грудня,  відзначається День вдячності і молитви в намірах тих, хто фінансово підтримує Католицьку Церкву в Україні.

7. Також, 8 грудня—річниця єпископських свячень єпископа-помічника Яна Нємца. Просимо про молитву за єпископа Яна. 

8. Легіон Марії запрошує 8 грудня на катехетичну зустріч. Тема зустрічі: «Що таке таїнство миропомазання.

9. Сьогодні І Неділя місяця— збираємо пожертви на опалення храму  та Центру Йоана Павла ІІ.

10. Розпочинаємо будівництво нашого вертепу у середу. Запрошуємо чоловіків допомогти: щоденно з понеділка по суботу з 11.00.

11. Тривають акції «Скринька Святого Миколая» та «Різдвяна допомога дітям — 2019». Заохочуємо придбати різдвяну свічку від Карітас-Спес.

Літургійні спомини:

¨ У вівторок, 3 грудня,  обов'язковий спомин святого Франциска Ксаверія, пресвітера.

¨ У суботу, 7 грудня,  обов'язковий спомин святого Амвросія і вчителя Церкви.

Архів парафіяльних оголошень