Перейти до основного вмісту
Background

Парафіяльні оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - 20.09.2020 - ХХV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

 1. Сьогодні XXV неділя звичайного періоду.
 2. Записуємо дітей на катехизи. Розклад катехиз у бюлетені та на сайті парафії.
 3. Нагадуємо, що відновлений порядок Служб Божих: щодня з понеділка по суботу Святі Меси відправляються о 8.00 та 18.00.
 4. У суботу, 26 вересня, запрошуємо на зустріч Родини Радіо Марія. Початок зустрічі о 14.00 в храмі.
 5. У неділю, 27 вересня, промоція Радіо Марія.
 6. Щосереди запрошуємо на молебень до Матері Божої Неустанної Допомоги, на 17.30. Усі бажаючі можуть залишати свої прохання та подяки у скриньці перед вівтарем Матері Божої Неустанної Допомоги
 7. Щосуботи на 18.00 відправлятиметься недільна Літургія. Хто з поважної причини не може прийти на літургію в неділю чи свято, може взяти участь у вечірній Службі Божій за день до того, вона "зараховується" як недільна.
 8. Літургійні спомини: у понеділок, 21 вересня, свято св. Матвія, апостола та євангелиста, у середу, 23 вересня, обов’язковий спомин св.Піо з Пєтрельчіни, пресвітера.
 9. Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертвування.  Вітаємо всіх, хто протягом тижня мав День народження, або іншу урочистість. Розділяємо з вами вашу радість та бажаємо рясних Божих благословінь.
 10. Просимо дотримуватись усіх карантинних вимог.
 11. Нагадуємо про можливість отримання причастя на руку: підходимо до священника зі складеними навхрест долонями. Священик кладе Тіло Христа на ліву долоню, правою рукою беремо Тіло Христа і кладемо до уст.
 12. Цього тижня відійшла до вічності Валентина Зелінська. Вічний відпочинок даруй їй, Господи…

 

 

 

Архів парафіяльних оголошень