Перейти до основного вмісту
Background

Сестри Уршулянки Серця Ісуса Конаючого

Згромадження Сестер Урсулянок Серця Ісуса Конаючого (USJK). Згромадження Сестер Уршулянок, яке інколи називають уршулянками сірими, це одна з багатьох гілок уршулянської родини, яка була утворена у 1535 році св. Ангеліною Мерічі. Згромадження було засноване св. Уршулею Ледуховською у 1920 році.


Особливим завданням Згромадження Сестер Уршулянок у Церкві є проголошення Христа, любові Його Серця – через виховання і навчання дітей і молоді, служіння людям найбільш потребуючим і скривдженим, а також через інші форми діяльності, скеровані для євангелізації світу… Навчання та виховання, а також допомога убогим – це основна апостольська діяльність в усіх країнах, в яких живемо. Сестри прагнуть йти дорогою євангелізаційного радикалізму і братнього служіння через свідоцтво особистого життя і сестринської єдності у спільноті, катехитичну, виховну та навчальну заангажованість, харитативну та місійну. На даний час Згромадження нараховує 900 сестер, які працюють майже у 100 спільнотах, в 14 країнах, на 5 континентах: в Польщі, в Італії, у Франції, в Німеччині, в Фінляндії, в Україні, в Білорусії, в Росії, в Канаді, в Аргентині, Бразилії, Болівії, в Танзанії та на Філіпінах.

В нашому Санктуарії у 2017 р. працювали с. Анна, с. Гелена та с. Уляна. Сестри займалися катехезою дітей та молоді. Сестра Уляна була одною із органісток, служачи Ісусові співом під час Св. Меси.

В 2019 р. працюють: с. Анна, с. Гелена та с. Юлія. Сестри проводять катехизи для дітей та молоді. С. Юлія грає на органі.